parallax background
 

O mnie

Oferuję szeroki usługi z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, sporządzania okresowej i rocznej sprawozdawczości finansowej, sporządzania biznesplanów i wniosków unijnych, sporządzania prognoz i analiz finansowych, wniosków kredytowych.

Pracuję na nowoczesnym oprogramowaniu enova365, który na bieżąco dostosowywany i aktualizowany jest do zmian w prawie podatkowym, prawie pracy itd.

Bezpłatnie pomagam również przy zakładaniu nowej działalności Jelenia Góra, Kamienna Góra i okolice

Biuro Rachunkowe Kamienna Góra, Jelenia Góra zajmuje się również kompleksową obsługą wszelkiego rodzaju umów o pracę i umów cywilno-prawnych.

Jestem księgową z wieloletnim doświadczeniem, nastawioną na ciągły rozwój, dlatego regularnie biorę udział w szkoleniach z zakresu finansów, podatków, rachunkowości i prawa pracy.

W swojej pracy stawiam na dokładność i wysoką jakość usług.

Do każdego klienta podchodzę bardzo indywidualnie, na bieżąco informując Klienta o finansowych wynikach jego działalności

Zacznij ze mną dobrze PROSPERować

Działalność księgowa i kadrowo-płacowa biura rachunkowego objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług.